DP202402 CONTACTOR 20A 240V 2 POLE
https://www.gta-ref.ca/web/image/product.template/11516/image_1920?unique=47e0b53
(0 review)
CONTACTOR, 2 PL, 10-32 SCREWS, 30A, 240V, 20A