DP252403 CONTACTOR 25A 240V 3 POLE
https://www.gta-ref.ca/web/image/product.template/11523/image_1920?unique=485c569
(0 review)
CONTACTOR, 240V ,25A, 3, 35A, #10-32 SCREWS