DP301201 CONTACTOR 30A 120V 1.5 POLE
https://www.gta-ref.ca/web/image/product.template/11527/image_1920?unique=5239639
(0 review)
CONTACTOR, 120V, 30A, 1.5, 40A, #10-32 SCREWS