DP301202 CONTACTOR 30A 120V 2 POLE
https://www.gta-ref.ca/web/image/product.template/11528/image_1920?unique=47e0b53
(0 review)
CONTACTOR, 120V, 30A, 2, 40A, #10-32 SCREWS