DP302401 CONTACTOR 30A 240V 1.5 POLE
https://www.gta-ref.ca/web/image/product.template/11530/image_1920?unique=47e0b53
(0 review)
CONTACTOR, 240V, 30A, 1.5, 40A, #10-32 SCREWS