DP302402 CONTACTOR 30A 240V 2 POLE
https://www.gta-ref.ca/web/image/product.template/11531/image_1920?unique=5239639
(0 review)
CONTACTOR, 240V, 30A, 2, 40A, #10-32 SCREWS