DP401203 CONTACTOR 40A 120V 3 POLE
https://www.gta-ref.ca/web/image/product.template/11538/image_1920?unique=47e0b53
(0 review)
CONTACTOR, 3 PL, BX LUG, 50A, 120V, 40A