DP602403 CONTACTOR 60A 240V 3 POLE
https://www.gta-ref.ca/web/image/product.template/11548/image_1920?unique=47e0b53
(0 review)
CONTACTOR, 3 PL, BX LUG, 75A, 240V, 60A